Fligate Testimonials

نظرات شما درباره فلی گیت

سلام لطفا یه آزمون تعیین سطح کلی هم قرار بدین و اینکه واقعا کاری که شروع کردین ستودنی و قابل تحسین هستش.
موفق و موید باشین.
 
نوشته شده توسط: محمودی
ارشد مکانیک و شاغل
ممنون از مطالب سودمندتون
 
نوشته شده توسط: احمدی
The dream has become the reality in our country,Iran. And we have to grasp this precious opportunity to accelerate the speed of learnig English so seize the moment,join us and enjoy co-operate with this knowledgable team.
 
نوشته شده توسط: مینا دهاقین
M.A. holder in English Literature
از نظر من فلی گیت با دارا بودن مدیریت قوی در درجه اول و همکاری صمیمانه بین اعضای گروه در درجه دوم یک شبکه بی مانند است.

امیدوارم که بتوانیم با به اشتراک گذاشتن مطالب و یافته های بروز،مفید و سودمند به پیشرفت روز افزون این شبکه کمک کنیم.
 
نوشته شده توسط: Sara aldaghi
کارشناس زبان اسپانیایی
من فکر می کنم یک ویژگی متمایز فلی گیت کار تیمی و همین طور اعتمادی است که بین اعضا وجود داره، از طرف دیگه پشتکار و پیگیری ، امید و هدفمداری از ویژگی هایی است که آینده ای روشن را برای فلی گیت رقم خواهد زد.
 
نوشته شده توسط: طیبه واثقی
کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی
راستش اولین بار بعد از ورود به سايت يه کم سردرگم شدم چون به نظرم شلوغ رسيد ولي طولی نکشید که، جذابيت طرح و عناوین محتوا وادارم کرد وارد منوها بشم. و اولين چيزي که به نظرم جذاب اومد خبر همايش بود. بعد وارد ساير بخش ها شدم. برام جالب بود که چقدر جامع و کامل ديده شده اين سايت!!! الان نکته جالب برام اینجاست که چطور اين همه سرويس و خدمات و بخش هاي مختلف به اين زيبايي کنار هم قرار داده شده که من به عنوان بازديدکننده، انگيزه کافي براي ورود به صفحات مختلف داشته باشم. از زاويه رابط کاربري، طراحي سايت را بسيار پسنديدم. واژه گزيني هاي مناسب براي منوها و بخش ها موجب راحتی کاربر در برقراری ارتباط بهتر و سریعتر با سایت میشه ولی نکته مهم و مهم و مهم اینه که مخاطب سایت، با یک سرویس مفید یا محتوای با ارزش مواجه بشه که باعث تداوم حضور و بهره برداری از سایت بشه. این یعنی موفقیت!!! که با شناختی که از مدیر محترم سایت دارم و روحیه و پشتکاری که از ایشون می شناسم این اتقاق حتماً رخ میده و فلي گيت رو محکوم به موفقيت میکنه. با این وجود باز هم صمیمانه برای مدیران این مجموعه باارزش آرزوی موفقیت بیشتر دارم.
 
نوشته شده توسط: علیرضا مجدآبادی / مدیر مرکز آموزش عصردانش افزار
موازات با اهداف فلی گیت، ایجاد فرصت شغلی و بررسی توانایی های افراد، این پروژه شبکه ای بسیار حائز اهمیت است چه بسا با ایجاد همکاری و و روحیه جمعی می توان به فراگیری بهتر دانش ها پرداخت که این خصیصه خوشبختانه در این بخش محسوس است. با تشکر و خسته نباشید از مسئولین مرتبط که باعث ایجاد این فضای آموزشی به روز شده اند. پایدار باشید
 
نوشته شده توسط: سحر زنده دل
.Having been living in a developing country, we all know about our lackluster educational system and the possible should have dones. FLIGATE is trying to make a difference and fulfill the demands. As a member, I am really happy to take a part in this change.
 
نوشته شده توسط: Hamed Lorestani
TEFL Teacher & IELTS Trainer
فلی گیت با اهداف منحصر به فرد ، تیم مدیریتی حرفه ای و استفاده درست از نظرات و انتقادات آینده ای عالی پیش رو داره. به نظرم ویژگی اصلی فلی گیت کار گروهی بوده که ارزشش در دنیا ثابت شده است. با آرزوی موفقیت بیش از پیش برای تیم فلی گیت
 
نوشته شده توسط: نگار لطفی
کارشناس ارشد آموزش زبان انگلیسی
جای تقدیر و تشکر داره از همه کارشناسان خبره که یک مسیر نو و متفاوت را در زمینه آموزش برای ایرانیان داخل و خارج از کشور فراهم آوردند.و دروازه ای گشودند به دنیای ارتباطات نوین با بهره از هوش و ذکاوت و همچنین دانایی و خرد توامان با توانایی بالا. امید که این مسیر روز به روز هموارتر شده و افراد مورد علاقه به سادگی به مقصود برسند. فلی گیت تنها یه نام یا برند نیست ، فلی گیت یعنی دروازه ای به سوی شکوفایی.
 
نوشته شده توسط: رامین غفاری
کارشناس ورزش

<< اولین قبلی 1 2 بعدی آخرین >>

Page 1 of 2


ثبت نظر شما درباره فلی گیت
* فیلدهای ضروری.
نام / عنوان:*
پست الکترونیک:*
وضعیت شغلی / تحصیلی:
وب سایت:
آواتار / تصویر خویش:
استاندارد تصویر 500x500 px و حجم 500 kb
کد امنیتی:
کد امنیتی را وارد نمایید:*
متن نظر شما:*