slogantopbanner

Aboutusbanner

با سلام و احترام 

به استحضار می رساند وب سایت فلی گیت به آدرس اینترنتی www.fligate.com در جهت ایجاد یک پایگاه ویژه و حرفه ای منابع علمی و انسانی مرتبط با زبان های خارجی آغاز بکار نموده است.بدین وسیله تیم فلی گیت از شما دانش آموختگان و هم چنین برندهای معتبر و مطرح آموزشی در این عرصه جهت مشارکت در این پروژه حرفه ای دعوت به عمل می آورد. لذا خواهشمند است ضمن مطالعه سرفصل های مشروحه زیر، همکاری و همراهی با فلی گیت را در اسرع وقت آغاز نمایید. باشد که این گامی ولو اندک در جهت اعتلای رشد سطوح علمی و تکنولوژیک برای تمامی اقشار جامعه ایران عزیز محسوب گردد و درآینده شاهد درخشش کشور عزیزمان در قلل علمی دنیا باشیم./آمین

 

 معرفی اجمالی فلی گیت


در عصر کنونی که ارتباطات نقش بسیار مهمی در عرصه ی تبادل و رشد علوم و تکنولوژی مختلف بر عهده دارد قطعاً وجود داده ها و اطلاعات معتبر و بروز از منابع مرجع و برگردان آن به زبان بومی بصورت صحیح و دقیق بسیار حائز اهمیت است که این امر خطیر جز با دسترسی سریع و معتبر به منابع انسانی و علمی مورد نیاز صورت پذیر نخواهد بود.از نظر ما بزرگترین چالش اغلب وب سایتها و موضوعات تحت وب ایرانی عدم تمرکز و استاندارد نبودن داده ها و اطلاعات موجود در آنها می باشد.بر همین اساس تیم مهندسی فلی گیت در راستای ارائه خدمات به جامعه ایرانی در حوزه زبانهای خارجی اقدام به طراحی و اجرای پرتال فلی گیت به آدرس اینترنتی www.fligate.com نموده است.

FLIGATE = A Gate to Foreign Language Improvement.


در این پرتال یک تعامل دقیق و استاندارد مابین دانش آموختگان زبانهای خارجی و زبان آموزان ایجاد شده است.دانش آموختگان می توانند رزومه های خویش را در فلی گیت همراه با ذکر مهارت ها و نوع همکاری در این حوزه که از پیش در سیستم تعریف شده ثبت نمایند و تمامی کاربران به رایگان امکان بازدید از رزومه ها به همراه ارتباط با دانش آموختگان بصورت مستقیم را خواهند داشت .این امر ایجاد فرصت برای دانش آموختگان را مهیا خواهد کرد.

 

** اما قلب سیستم طراحی بخش فراگیری آنلاین زبانهای خارجی می باشد.قصد ما آماده سازی محتوا برای فراگیری آنلاین زبانهای انگلیسی،فرانسه،آلمانی و اسپانیایی می باشد که در فاز 1 زبان انگلیسی انجام شده و هم اکنون در سایت قرار گرفته است.

learningbanner

ویژگیهای برجسته بخش فراگیری آنلاین:

1- متمرکز و جامع بودن اطلاعات آموزشی زبان انگلیسی .
2- استاندارد و دقیق بودن محتواها
3- قابلیت اجرای فایل صوتی با کلیک بر روی جملات در مهارت گفتاری
4- نمایش زیبا و استاندارد مطالب
5- امکان تکمیل و بروز رسانی محتواها به مرور زمان از جمله فایل های صوتی راهنما به صورت فارسی
و بسیار ویژگی دیگر که با بازدید از فلی گیت مشاهده خواهید کرد.

 

تعامل زبان آموزان و دانش آموختگان علاوه بر امکان ارتباط مستقیم به 3 روش زیر نیز توسط فلی گیت مهندسی شده است:

1- دانش آموختگان دارای رزومه در فلی گیت می توانند به عنوان کارشناس پاسخگو به سوالات آموزشی کاربران نیز فعالیت داشته باشند که این امر از طریق ارسال فرم همکاری تعبیه شده در سایت امکان پذیر خواهد بود.هنگام پاسخ به سوالات ، نام و لینک صفحه رزومه کارشناس درج خواهد شد که کاربر می تواند با ورود به صفحه اختصاصی ایشان اطلاعات رزومه ایشان را مطالعه و هم چنین اقدام به ثبت نظر و لایک پروفایل ایشان نماید.جدای از اینها تصویر به همراه لینک به  رزومه کارشناس در اسلاید کارشناسان نمایش داده می شود.
2- دانش آموختگان عضو فلی گیت می توانند در تولید و تدوین محتواها نیز مشارکت داشته باشند که تصاویر و لینک رزومه آنها در بخش محتوای مورد نظر نمایش داده خواهد شد.
3- امکان رزرو دانش آموختگان ،مخصوصا کارشناسان جهت برگزاری کلاسهای آنلاین اسکایپی یا .. توسط زبان آموزان.

 

خدمات ارائه شده در فلی گیت به استثنای بخش فراگیری آنلاین


الف- امکان ثبت اطلاعات رزومه، مهارت ها و توانایی های دانش آموختگان که شامل کلیه ایرانیان دانش آموخته در داخل و یا خارج از کشور می باشد و فیلدهایی از پیش تعریف شده در هنگام ثبت آیتم رویت می شود که دانش آموخته با انتخاب آنها مهارت و توانایی و هم چنین نوع آمادگی و همکاری خویش را اعلام می دارد و بدیهی است موتور جستجوی قدرتمند سایت نیز تمامی این فیلدها را بصورت گزینشی در بر می گیرد.

ب - ترجمه شفاهی و کتبی توسط تیم کارشناسان خبره

ج - دوره های بازآموزی مترجمین

د- استانداردسازی مقالات علمی برای ژورنالهای معتبر خارجی و داخلی

ه- تهیه رزومه دقیق و استاندارد

ز- تصحیح رایتینگ عمومی و تخصصی

ح- تهیه SOP and COVER LETTER

sponsors

دلایل حضور برندهای مرتبط با زبان های خارجی در فلی گیت


الف– پایداری و ثبات دائمی برند:
پایداری و ثبات برند در عرصه رقابتی، بسیار حائز اهمیت است. بنابراین هر برند برای حفظ این ثبات باید در عرصه های مرتبط و رقابتی حضور داشته و نشانه هایی برای خویش انتخاب نماید تا ضمانت پایداری آن بیش از پیش، محقق گردد. لذا حضور برندهای مرتبط با زبان های خارجی در فلی گیت مصداق بارز این اصول حرفه ای مدیریت برند می باشد.
ب- افزایش و حفظ روند رو به رشد اعتماد و اعتبار برند به همراه گسترش ابعاد نمایش برند:
حضور برندها در فلی گیت با توجه به چند قطبی بودن کاربران و بازدیدکنندگان این سایت اعم از دانش آموختگان تا تجار، مدیران، دانشجویان و... سبب خروج از حالت کاربران تک قطبی شده و گسترش، نفوذ، اعتماد، اعتبار و افزایش سطح نمایش برند حامی را بیش از پیش در پی خواهد داشت.
ج- همکاری با فلی گیت در پروژه های آتی و تبادل دانش و تکنیک های مدیریت برند:
با توجه به گسترش پروژه فلی گیت در آینده ، قطعا حضور برندها به عنوان همراه و حامی ویژه بسیار حائز اهمیت بوده و باعث مشارکت حداکثری و ویژه به صورت دائمی با فلی گیت خواهد بود.
د- مشارکت در یک پروژه ی فرهنگی، علمی و عام المنفعه در سطح ملی:
به طورقطع برای هر برندی، مشارکت در پروژه هایی که در آن علاوه بر ایجاد فرصت برای طرفین، نیت خیر و نفع همگانی جامعه نیز لحاظ شده باشد به لحاظ مادی و معنوی حائز اهمیت است و فلی گیت نیز با توجه به نوع خدمات تعریف شده ای که دارد از این امر مستثنی نخواهد بود.

Graduatebanner 

دلایل حضور دانش آموختگان زبانهای خارجی در فلی گیت


الف – حضور در جامعه هدف و معرفی توانایی و مهارت خویش
ب – ایجاد فرصت شغلی مطابق با انتخاب نوع توانایی و همکاری خویش توسط بازدیدکنندگان فلی گیت
ج – امکان تشکیل تیم های همکاری بین اعضاء فلی گیت مطابق با ایده ها و فعالیت های افراد
د – معرفی و اطلاع رسانی گسترده دانش آموختگان به وسیله اشتراک اطلاعات آنها در صفحات اجتماعی معتبر و پربازدید فیسبوک،لینکداین،اینستاگرام و توییتر
ه- امکان همکاری با فلی گیت به عنوان کارشناس پاسخگو به سوالات آموزشی کاربران و هم جنین تدوین و تولید محتوای آموزشی
و – امکان ارتقاء کیفی و کمی دانش آموختگان به لحاظ اجتماعی و علمی  
ز- امکان همکاری با فلی گیت در تمامی بخش های خدماتی فلی گیت

با سپاس فراوان - تیم فلی گیت